לחלקי חילוף : 03-5490349

תעלות ניקוז


/ תעלות ניקוז תעלות ניקוז לינום-Jinten מחק   
מספר פריטים: 1
  סרט התקנה של מערכת לינום

₪ 1,350

מרכז השרון –המרכז הארצי לשיווק תעלות ניקוז

בונים? משפצים? מחדשים את ביתכם בחדר רחצה מודרני ומושקע ? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב-מרכז השרון, המרכז הארצי לשיווק ומכירה של מוצרי אינסטלציה וכלים סניטריים, תוכלו ליהנות גם מפתרונות ניקוז מובילים ואיכותיים המוצעים לכם במסגרת שיווק ומכירה של תעלות ניזוק לסביבת המגורים והעסק. תעלות הניקוז המשווקות באמצעותנו, הן תעלות ניקוז איכותיות של החברות המובילות ביותר בתחום: חברת JINTEN  וחברת פלסאון, והן מוצעות לכם במחירים משתלמים ואטרקטיביים ביותר.

מרכז השרון- השירות שעושה את ההבדל!

אנחנו ב-מרכז השרון, מעמידים לרשות קהל לקוחותינו ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה בתחום השיווק והמכירה של מוצרי אינסטלציה וכלים סניטריים. הידע המקצועי אותו צברנו לאורך השנים הוא זה המאפשר לנו להעמיד לרשותכם את פתרונות הניקוז המובילים והאיכותיים ביותר בתחום, והוא זה המאפשר לנו להעמיד לרשותכם את המחירים האטרקטיביים והמשתלמים ביותר בענף.

במרכז המכירות הארצי שלנו הממוקם ברמת השרון, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בנוגע לרכישת תעלות ניקוז המותאמות גם לחדרי הרחצה והאמבט וגם ליתר סביבת המגורים בה נדרשת פעולת ניקוז כזו או אחרת. שירותי הייעוץ והמכירה שלנו עומדים לרשותכם גם במסגרת רכישה מקוונת דרך אתר האינטרנט שלנו, וכל זאת באמצעות יצירת קשר טלפוני עם אחד מנציגי המכירה שלנו.

איכות ללא פשרות במחיר ללא תחרות!

רכישתן של תעלות הניקוז באמצעותנו, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממוצרי איכות של מיטב היצרניות וממחירים ללא תחרות. ברשימת המוצרים המלאה שלנו בתחום תעלות הניקוז תוכלו למצוא מוצרים כגון: כיסוי לתעלות ניקוז, כיסוי נירוסטה, מערכות ניקוז, כיסויים מעוצבים לתעלות ניקוז ועוד.

מרכז השרון- כל היתרונות במקום אחד!

כמרכז מכירות ארצי ומוביל בתחומו, אנחנו ב-מרכז השרון, מעמידים לרשות כלל לקוחותינו מגוון רחב של יתרונות מקצועיים הנלווים להליכי הרכישה. בין יתר היתרונות המקצועיים העומדים לרשותכם תוכלו למצוא:

  • שירותי ייעוץ והכוונה המוענקים לכם על ידי צוות מקצועי ומנוסה
  • ידע וניסיון מקצועי של למעלה מ-30 במכירת תעלות ניזוק ומוצרי אינסטלציה נוספים
  • אספקה מיידית ולכל המאוחר תוך 7 ימי עסקים מרגע ביצוע הרכישה
  • מחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד
  • קנייה בטוחה ומאובטחת במסגרת רכישה מקוונת באתר האינטרנט שלנו

ויתרונות נוספים שכדאי גם לכם להכיר!